«Пані Резиденція Двадцять Два. Саме так називатимуть її, коли вона виросте в поважну дорослу мишу, а поки що  родичі звуть її просто Денці»…

Денці – звичайна маленька мишка, але мешкає вона у незвичайному місці – у підвалах резиденції буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича). 

Із покоління у покоління її сім’я мешкає тут від чого і походить її незвичайне ім’я. Насправді у її родині всі мають таке ім’я, змінюється тільки цифра. Денці дуже любить свою родину. Вона сумлінно навчається і відвідує лекції в університеті. Саме на одній із них вона дізнається, що під її домівкою існують незвичайні тунелі – катакомби. Разом із своїм кузеном Лібрасом вона вирушає у мандрівку таємним підземеллям, аби знайти омріяні скарби. Виявляється, там вирує насичене і цікаве життя. Героям доведеться відкрити у собі нові сили і переоцінити значення скарбів.

«Пані Резиденція» – це не просто історія однієї миші і її родини – це справжня подорож Чернівцями, доповнена ілюстраціями авторки. Книга може стати корисним ігровим посібником для дітей та дорослих.

Косівчук, Ю.
Пані Резиденція і таємні ходи [Текст] / іл. авт. – Чернівці : Книги-ХХІ, 2020. – 47 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic