Добре написаний інтердисциплінарний наукпоп – це завжди цікаво. То як щодо перетину мистецтвознавства з психологією?

Історія від найдавніших часів до сьогодення завжди була сповнена безліччю загадок: цікавих, незрозумілих, таємничих. Деякі з них вже розгадані, деякі ж, навпаки, ще довго будуть бентежити розум допитливих людей. 

Тож, друзі, завдяки цим двом книжкам ви маєте чудову нагоду потренувати свою кмітливість, логіку та уяву, для того щоб розплутати 25 цікавезних завдань з історії, з рівнями від найлегшого до найскладнішого. А також пропонуємо вам ближче «познайомитись» з дивовижним Леонардо да Вінчі, щоб зрозуміти, як мислив видатний італійський геній. 

Віктор Ескандель

«Таємничі загадки-2»

Людство пройшло довгий шлях від часів, коли жило в печерах, і до сьогоднішнього освоєння Космосу. Придумати, як видобути вогонь, перетинати моря заради відкриття нових земель і народів чи створювати вічні мистецькі шедеври, як-от Мона Ліза, було б неможливо без найважливішого людського знаряддя — розуму.

Запрошуємо тебе зануритися у найзахопливіші етапи розвитку людства, тренуючи свій розум і розважаючись. Як саме? Допомагаючи розв’язувати різноманітні загадки неандертальському мисливцеві, стародавньому фараонові, кельтському друїду, Робінові Гуду, Колумбу, кільком поселенцям на Дикому Заході… або й самому Шерлокові Голмсу.

Карло Карзан

«Думай як Леонардо да Вінчі»

Леонардо да Вінчі — визнаний геній усіх часів. Він досяг успіху в науці, живописі, музиці і навіть кулінарії! Завдяки цій книзі, ви зможете дослідити мозок Леонардо да Вінчі, переймаючи його здібності та методи навчання, а також дізнаєтесь про помилки майстра і навіть матимете нагоду перевершити його, закріпивши свої знання цікавими завданнями.

Ця книга – це дещо середнє між навчальним посібником та гральним майданчиком. Тут зібрані серйозні вправи та пустотливі ігри, що дають змогу натренувати мозок за прикладом найвеличнішого генія всіх часів!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic