Що робити, коли не хочеться розлучатися з цікавою книжкою ані на хвилину? Встигнути охопити кілька книжок одночасно?
Є ідея! Як щодо того, аби послухати книжку в аудіоформаті?) #БІБЛІОТЕКА радить звернути увагу на українські інтернет-сервіси з прослуховування аудіокнижок.

Казки на UA:КАЗКИ.
Читаєте дітям казки на ніч? Спробуйте знайти казку на ресурсі UA:КАЗКИ та увікнути її малюкові перед сном. А може Ваш малюк пізнає голос відомого актора чи співака, який начитав казочку. Так-так. До запису аудіоказок долучилися співачка Alyona Alyona, лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк, телеведучий Майкл Щур та інші відомі особистості. Ілюстрації до проекту намалювала Женя Гайдамака та Маша Фоя – завантажуйте їх та розмальовуйте разом з здитиною.
Це безкоштовно.

Колекція українських аудіокниг на СЛУХАЙ
Проект реалізований спільно з Департаментом освіти КМДА, має на меті стати одним з інструментів сучасної школи. 
На ресурсі зібрано багато класики: твори О. Кобилянської, Л. Українки, М. Коцюбинського, поезія Л. Костенко, С. Жадана та інших, історичні повісті. Серед сучасної літератури – твори Ольги Деркачової, Євгена Ліра, Наталки Сняданко, Христини Козловської, Катерини Бабкіної. Деякі письменники навіть самі начитали свої кращі авторські роботи.
До озвучування творів долучаються актори театру та кіно (Богдан Бенюк), телеведучі та музиканти (Юлія Саніна, Валерій Харчишин та інші).

Загалом сайтом зручно користуватися під час подорожей, тренувань або підготовки до ЗНО. Доступ до аудіокнижок – безкоштовний!


Найбільша колекція аудіокниги на АБУК
Здається, це найбільша колекція аудіокнижок українською мовою. Усі новинки та класику радимо шукати саме тут. Чудовий дизайн сайту, мобільні додатки в Google Play та App Store для зручного завантаження та прослуховування.

Багато відових видавництв (Наш Формат, Видавництво Старого Лева) публікують за допомогою АБУКу свої книжки. Озвучку виконують на професійній студії. Тексти подаються без скорочень та адаптації.

Редактори ресурсу пропонують пошук за жанрами та вподобаннями читачів. Тут можна знайти топ української класики, книжки про кохання, бізнес-книги, освітні та пізнавальні, детективи, дитячі книжки та багато іншого.
Загалом ресурс платний, але деякі книжки можна прослухати безкоштовно!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал:
https://t.me/shevkyivlib25A 

та на сторінку в Instagram:
https://www.instagram.com/biblioteka.25a

Категорії: Без категорії

Easysoftonic