Лондонська дивачка й дитяча письменниця Луї Стовелл якось одного разу придумала розмістити цілий чарівний всесвіт із справжнім порталом і драконом у бібліотеці . І хоча за вікнами нашого приміщення не вулиця Сент-Джеймс*, а проспект Перемоги 🙂 , здається, у нас теж віднедавна можна підключити таку опцію. Запрошуємо спробувати #ПершаКнижкаПісляКарантину

Ти теж ще досі думаєш, що читати – це нудно, а ходити до бібліотеки – не цікаво?

Героїня книги «Дракон у бібліотеці» , Кіт, теж була у цьому переконана. 

Вона ненавидить читати. Гасати надворі та лазити по деревах їй цікавіше. Та якось двоє найкращих друзів затягли її до бібліотеки. Там, на полиці, серед безлічі книжок вона вхопила першу, що потрапила їй на очі і… опинилась в іншому світі. З цієї дивовижної випадковості починаються незвичайні пригоди у чарівній бібліотеці.

Луї Стовелл із своєю книжкою “Дракон у бібліотеці”

Разом із своїми друзями Кіт дізнається все про книги-портали, про магію, підземні бібліотеки та про драконів. Вона змогла врятувати бібліотеку… і ввесь світ. Але найважливіше : Кіт відкрила для себе дивовижний, чарівний світ книг.

Відкрий і ти разом із головною героїнею книги цей прекрасний світ пригод, дружби та магії. Адже книги та бібліотека – це безкінечний всесвіт відкриттів.

*Вулиця Сент-Джеймс, 14 – адреса Лондонської бібліотеки, заснованої 1841 року.

Стовелл, Л.
Дракон у бібліотеці [Текст] / пер. з англ. К. Міхаліциної ; іл., обкл. Д. Орту. – Київ : Маміно, 2020. – 223 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic