Вистава для найменших “Бурячок” ввібрала у себе весну, спекотне літо й щедру осінь. Увесь цей час ріс цей овоч, посаджений Дідом, доглянутий Бабою та внучкою, стережений Сірком та Мурчиком, вкушений, і не раз, і Мишкою, і Зайчиком. Бурячок вродив таким великим, що тягти його довелося усім нашим лялькарям, і навіть тоді він піддався їм не відразу:) Зате коли нарешті витягли, ото радості було!
Новий театральний сезон нарешті почався, ми вже оцінили, з яким нетерпінням його чекали наші найменші глядачі. Наступна вистава – в останній четвер грудня, слідкуйте за афішею!
Ми починаємо… Баба, здається, вже вмовила Діда піти на город і посіяти Бурячок Найменші глядачі з нетерпінням чекають, чи вдасться Бурячкові прорости …А тепер треба його добряче полити На Бурячок поклав око Зайчик, але в нього проти Сірка майже нема шансів Тим часом команда витягальників Бурячка більшає на очах Справу зроблено! За перебігом подій стежать не тільки найменші