Черпаємо рішучість та впевненість у своїх силах з нового бестселера Ґрейс Бонні «Жіноча компанія. Поради і натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»

Як часто ви мріяли про щось, але боялись  зробити перший крок?! Або, можливо, ви чули дорікання у свій бік, чиїсь сумніви, що у вас нічого не вийде?! Тільки через те, що це «не жіноча справа», «дівчатам не годиться працювати у цій сфері» і ще мільйон з хвостиком фраз на кшталт цих. 

Тому, щоб запевнити вас, наші неперевершені читачки і звичайно ж, читачі, що ви все зможете, щоб вселити у вас впевненість, пропонуємо вашій увазі книгу Ґрейс Бонні «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць». 

Концентрат натхнення, відваги й любові — саме так коротко можна описати розповіді талановитих жінок про те, як вони зуміли реалізувати свої таланти, творячи прекрасні речі, підтримуючи інших, розвиваючи локальні, етнічні й професійні спільноти. Вони представляють різні народи й культури, мають різні життєві історії, і багатьом із них на шляху до своєї мрії доводилося докладати чималих зусиль, щоб подолати несприйняття та спротив оточення. Ґрейс Бонні, ставлячи своїм героїням прості й важливі запитання, створила колекцію захопливих історій, читаючи які кожна жінка впізнаватиме й пізнаватиме себе.

Це книга – натхнення! І цим натхненням у ній наповнено кожну сторінку. Маємо надію, що ви знайдете в ній щось про себе, про свої мрії, та творчі плани. 

Тож, чекаємо на вас після карантину у бібліотеці, де взявши цю книгу, зможете надихнулися на нові звершення сотнею цікавих історій. 

Бонні, Г.
Жіноча компанія [Текст] : поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць / пер. з англ. О. Журавльової. – Київ : ArtHuss, 2020. – 359 с.

#МистецькаСереда #ПершаКнижкаПісляКарантину

Категорії: Без категорії

Easysoftonic