Що робити, коли на Ваше чаювання несподівано нагодився дуже голодний тигр? Мама та маленька Софі, про яких ми спільно читали на двадцять другому епізоді “Казкових сніданків”, не розгубилися й узялися до приготування частування. Спочатку вони зробили канапки й виклали їх на велику тарілку, але тигр з’їв їх усі. Потім були тістечка – але й вони не дісталися нікому, крім голодного тигра. Коли ж він допив увесь чай із чайника, доїв з каструль недоварений обід, усі припаси з холодильника та шафи, Софі та її мама уже почали хвилюватися – що ж їстиме на обід тато, коли повернеться. Але тато, либонь, мав у своєму житті ще й не такі пригоди, тому легко придумав вихід з цієї ситуації, який усім сподобався!

Історію про безмежний тигрячий апетит і так само безмежні батьківські терплячість та винахідливість створила британська художниця й письменниця Джудіт Керр. Спільно прочитавши її, ми одразу взялися до саморобки – тигра з кольорового паперу. Вони в нас вийшли дуже кумедними й, здається, зовсім не голодними 🙂


Джудіт Керр. До нас на чай заходив тигр! – Переклад з англ. Катерини Міхаліциної, ілюстрації Джудіт Керр. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2017 – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic