Вже вдруге впродовж березня-2019 в гості до БІБЛІОТЕКИ приходять видавці, і вдруге зустріч із ними виходить не менш цікавою й захоплюючою, ніж зустріч із авторами.

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання ми знайомилися із книжковими серіями видавництва “Знання”. Завдяки їхній праці нинішнє покоління школярів може знайомитися з творами із списків читання на літні канікули в охайному та зручному форматі кишенькових книжок. До того ж серед серед численних книг з серії “Класна література” (твори за шкільною програмою) є справді зіркові видання, наприклад збірка казок Василя Короліва-Старого або ж серія книжок про ТТБ (Таємні товариства боягузів, брехунів, ботанів та близнюків) Лесі Ворониної.

Попри те, що “Знання” друкує багато книжок і за назвами, і за тиражами, попит на них дуже часто перевищує пропозицію. Щоб так було, їхньому великому колективові  доводиться вкладати багато праці й бути дуже уважним до того, що на перший погляд здається дрібницею. Наприклад, коли на обкладинці книги Лесі Ворониної “Пригоди голубого папуги” головний герой – папуга Антось ніяк не виходив справді голубим, довелося терміново шукати друкарів, які упоралися б із поставленим завданням. Знайшли аж у Харкові:)

Керівниця проектів видавництва “Знання” Тетяна Лахно ділилася з нашими юними читачами професійними секретами – про роботу перекладачів, редакторів, верстальників та коректорів, про добір шрифтів та паперу, про особливості дизайну обкладинок… А діти, зі свого боку, показали себе свідомими читачами, не байдужими до того, які тексти та в якому художньому та поліграфічному виконанні вони читатимуть. Наприкінці зустрічі вони придбали собі уподобані книжкові новинки, сфотографувалися на пам’ять та отримали від видавництва кишенькові календарики:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic