Невтомні творці нових книжок. Видавництво "Знання" знайомило наших читачів із сучасними та класичними книжковими хітами

Невтомні творці нових книжок. Видавництво "Знання" знайомило наших читачів із сучасними та класичними книжковими хітами

Вже вдруге впродовж березня-2019 в гості до БІБЛІОТЕКИ приходять видавці, і вдруге зустріч із ними виходить не менш цікавою й захоплюючою, ніж зустріч із авторами.

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання ми знайомилися із книжковими серіями видавництва “Знання”. Завдяки їхній праці нинішнє покоління школярів може знайомитися з творами із списків читання на літні канікули в охайному та зручному форматі кишенькових книжок. До того ж серед серед численних книг з серії “Класна література” (твори за шкільною програмою) є справді зіркові видання, наприклад збірка казок Василя Короліва-Старого або ж серія книжок про ТТБ (Таємні товариства боягузів, брехунів, ботанів та близнюків) Лесі Ворониної.

Попри те, що “Знання” друкує багато книжок і за назвами, і за тиражами, попит на них дуже часто перевищує пропозицію. Щоб так було, їхньому великому колективові  доводиться вкладати багато праці й бути дуже уважним до того, що на перший погляд здається дрібницею. Наприклад, коли на обкладинці книги Лесі Ворониної “Пригоди голубого папуги” головний герой – папуга Антось ніяк не виходив справді голубим, довелося терміново шукати друкарів, які упоралися б із поставленим завданням. Знайшли аж у Харкові:)

Керівниця проектів видавництва “Знання” Тетяна Лахно ділилася з нашими юними читачами професійними секретами – про роботу перекладачів, редакторів, верстальників та коректорів, про добір шрифтів та паперу, про особливості дизайну обкладинок… А діти, зі свого боку, показали себе свідомими читачами, не байдужими до того, які тексти та в якому художньому та поліграфічному виконанні вони читатимуть. Наприкінці зустрічі вони придбали собі уподобані книжкові новинки, сфотографувалися на пам’ять та отримали від видавництва кишенькові календарики:)

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *