Під великим секретом нещодавно стало відомо, що вже з дня на день у БІБЛІОТЕЦІ поставлять і нарядять новорічну ялинку:) Для наших найменших читачів, які беруть участь у проєкті спільного читання “Казкові сніданки”, це також означає, що настав час знайомства із східним талісманом 2020 року.

Ба-бах! Ви чули? У мишеняти Донні такий довгий хвіст, що воно просто не може пробігти кімнатою, не зачепивши чогось. Для малого хвіст вже починає здаватися невичерпним джерелом неприємностей: в хованки не пограєшся, на кухні разом з мамою не приготуєш ніяких смаколиків й узагалі – з нього всі насміхаються.

Тим часом у великій дружній мишачій родині всі готуються відзначати мамин день народження. Вже є подарунок – надзвичайно гарне намисто, але от біда – воно впало у глибоку шпарину в підлозі, з якої його ніяк не вдається дістати. Хто ж врятує родинне свято? Продовження незвичайних пригод незвичайного мишачого хвостика – у книжці-картинці Наталі Стукман “Маленьке мишенятко на ім’я Донні”*, яку ми спільно прочитали на дванадцятому епізоді “Казкових сніданків”. А ще погляньте лишень на наші нові саморобки – цих чудових білих мишенят!

________

*Стукман Наталія. Маленьке мишенятко на ім’я Донні. – Харків: Юнісофт, 2017, – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic