Не все можна купити за гроші. Почуття гумору та добрий смак не продаються, і коли їх має людина, яка входить до національної сотні Forbes, не скористатися цим було б сумно. Ексцентричний бізнесмен Гарік Корогодський представляє читачам дві книжки про єврейського хлопчика в радянській сім’ї.

Перша книга – про пригоди дитинства, коли світ здається набагато більшим, навіть якщо він утиснутий у стіні комунальної квартири. Про нього самого і про кожного з нас. Легкий, дотепний стиль, самобутня інтонація, чесність і неповторна атмосфера минулої епохи – ось переваги книги Гаріка. Дворові походеньки, школа – як сотня подібних, побут і будні не найпристойнішого району міста, студентство і затяте прагнення підкорити столицю – у всьому цьому і є відповідь на запитання в назві цієї яскравої розповіді: “Як протринькати мільон, якого немає?” – і чималого домогтися.

Друга книга – продовження “… історії єврейського хлопчика”. У ній ми зростаємо разом із автором. Період – юність, місце дії – Київ-Москва, 80-ті роки. Ця книга про мамині тривоги, про бабусин особливий нюх на дівчат, про перші чоловічі розмови з татом. Узагалі про перше: найм першої квартири, перший безтурботний ковток свободи, перша катастрофа, перша наречена, яку привів додому. І, звісно, книга про друзів, про сміливих подруг зі студентських гуртожитків – вона сповнена історій, які трапляються на віку лиш раз.

А поки мужнів герой Гаріка, виріс і він сам, як письменник – можемо закластися, що ви неодноразово засмієтеся, замислитеся, здивуєтеся. Візьміть цю книгу й дайте почитати батькам – і вони зможуть немов іще раз прожити часи власної юності.

Як протринькати мільон, якого немає, й інші історії єврейського хлопчика 1+2 (комплект з 2 книг) / Гарік Корогодський. – К.: “Р. К. Майстер-принт”, 2019. – 496 стор.

#перша_книжка_після_карантину

Категорії: Без категорії

Easysoftonic