Щастя для кіномана – це побачити, поспілкуватися, пожартувати, розпитати про щось потаємне в улюблених акторів! І, звичайно, взяти автограф та сфотографуватися на згадку. Усе так і було 20 березня в Міжнародний день щастя. Завдяки ініціативі Вікторії Панасюк, керівниці проекту «Особливі», в Центральній бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва відбулася інклюзивна зустріч з акторами серіалу «Школа». Наш «Простір подій /Event room» за лічені хвилини наповнився фанами. Досі кінокритикам складно пояснити, чому «Школа» стала хітом українського телебачення й інтернету. З-поміж молодіжного українського контенту серіал став безумовним лідером. Деякі серії набрали понад 2 млн. переглядів, а в середньому кожен епізод переглянули близько 1,8 млн. разів. «Школа» спонукала багатьох звичайних школярів стати блогерами й збирати тисячі переглядів власного відео! У День Щастя актори і їхні шанувальники зустрілися, щоб поспілкуватися про те, яким буває щастя, що і хто робить нас щасливими.

Щастя в спілкуванні з людьми…

Щастя в родині…

Щастя в сміхові молодшої сестри…

Щастя в роботі…

Щастя – бути в гармонії з собою і світом…

Щастя є у всіх! І воно не залежить від кольору волосся, шкіри, очей, особливих потреб…

Щастя – це життя…

Щасливими нас роблять, зазвичай, однакові речі… Родина, друзі, добрі незнайомці, улюблені актори, гарна музика, спорт, вміння цінувати те, що маєш, теплий сонячний день, усмішки, мамині сніданки 🙂

 

Найбільше юних фанів цікавили стосунки акторів на знімальному майданчику й поза ним, особливості акторського ремесла і як потрапити в другий сезон серіалу, зйомки якого незабаром почнуться. Актори порадили активно відвідувати кастинги, мріяти й бути рішучими! Розрізняти кіно і життя! А головне, щоб пощастило з режисером 😉 Професія актора зовсім нелегка й потребує найрізноманітніших умінь, знань і, звичайно, харизми!

А наші особливі фани, гості саме такі! Їм хочеться побажати й надалі бути сміливими у своїх мріях, втілювати їх, радіти життю і просто бути щасливими!

Це вже другий спільний інклюзивний захід БІБЛІОТЕКИ і проекту «Особливі». Про перший читайте тут:

https://shevkyivlib.blogspot.com/2018/02/blog-post_28.html?spref=fb

Фотоальбом зустрічі можна переглянути за цим посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1kU9lfb8UX2XAtB6jV4aVuUA25jGF7SIb

Також шукайте себе на фото ось тут

Стежте за нами у Facebook та Instagram

 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic