З нагоди Всесвітнього дня книжки та авторського права БІБЛІОТЕКА провела онлайн-зустріч із співзасновником видавництва “Маміно” Олександром Шарлаєм

Нинішня пандемія вже вдруге змушує БІБЛІОТЕКУ та її читачів святкувати Всесвітній день книжки та авторського права в онлайні. Й от уже вдруге з цієї нагоди ми зустрічаємося із самовідданим борцем із занудством і шаблонністю у книжках для найменших, співзасновником видавництва “Маміно” Олександром Шарлаєм.

Якщо минулого року відеоконференція через додаток Zoom ще сприймалася як свого роду карнавальна гра, то тепер вона стала цілком звичним комунікаційним інструментом. За рік, що минув, видавці переорієнтовувалися на продажі через інтернет-канали. Звісно, це було зроблено зовсім не від хорошого життя, та попри фінансові проблеми і загальне стискання книжкового ринку “Маміно” успішно поповнювало список своїх новинок.

Задуми, які рік тому здавалися зухвалими, тепер побачили світ. І нічого, не сталося ні скандалу, ні провалу: виявилося, наприклад, що книжка з “некультурною” назвою “Соплі” (авторка Маріона Толоса Сісере, переклад з іспанської Анни Вовченко) добре пояснює дітям і дорослим, як організм захищає себе від інфекцій за допомогою слизових оболонок, що мати нежить – це хоча й неприємно, але цілком нормально. А ігрова книжечка з назвою “Ням-ням” (автор Гарольд Хіменес Канізалєс) – це зовсім не про хапання цукерок і солодощів перед обідом, а навпаки – про веселе засвоєння правил здорового харчування:)

Олександр Шарлай зізнається, що “Маміно” стає дедалі тісніше у вузькій ніші книжок для найменших. На підході – дебютний твір для дорослих. БІБЛІОТЕКА вже готується до участі у презентаційній кампанії 🙂

Словом, запрошуємо до перегляду відео з нашої онлайн-зустрічі:

Категорії: Без категорії

Easysoftonic