Всі бодай один раз у житті чули класичну музику, є також класична художня література і театр, картини художників-класиків. А чи знаєте Ви, що існують також класичні мультфільми? Стрічка “Бембі” американського режисера Волта Діснея, безумовно, належить до світової класики кіноанімації для дітей. Творчий задум виявився настільки складним для сорокових років ХХ століття, що робота над “Бембі” тривала п’ять років – від 1937 до 1942-го. Ще п’ ять років знадобилося, аби мультфільм нарешті став по-справжньому популярним.

Оленятко Бембі , головний персонаж діснеєвської стрічки, майже одразу після прем’єри потрапив на сторінки книжок для найменших. Отож і ми на двадцять третьому епізоді “Казкових сніданків” спільно читали початок чарівної історії про народження Бембі та його першу прогулянку весняним лісом із зайченям Топотуном та іншими друзями.

Поки що київські ліси й парки ще не схожі на казковий квітучий ліс, у якому Бембі з’явився на світ. Але яскраві весняні квіти з цього лісу, зроблені власноруч з кольорового паперу, наші найменші читачі таки взяли з собою додому. Настав березень, а це означає, що в наступному нашому спільному читанні буде ще більше весняного тепла.

Дорогі друзі, зверніть увагу, що двадцять третій епізод “Казкових сніданків” відбудеться 15 березня. Цієї ж п’ятниці святкуватимемо Міжнародний жіночий день 🙂

Категорії: Без категорії

Easysoftonic