Спостереження бібліотечного сезону-2019/2020: великі ілюстровані книжки на виставкових полицях змушують читачів, які намірялися заскочити до нас на дві хвилини, проводити у нас набагато більше часу. Сьогоднішній огляд #ПершаКнижкаПісляКарантину познайомить з новинкою подвійної сили: крім унікальних добротних ілюстрацій, вона розкриває чимало секретів Поттеріани!

Пропонуємо нашим читачам здійснити незабутню мандрівку виставкою, зібраною артефактів з Британської бібліотеки, Нью-Йоркського історичного товариства та інших фондів. «Гаррі Поттер. Історія магії» – це магічний ключ, що відкриває двері до повного розуміння усієї історії, створеної Ролінг.

На сторінках книги ти ознайомишся з чудовими малюнками кентаврів, атласом зоряного неба. Дізнаєшся, чим надихалася Ролінг при написанні саги про Хлопчика, який вижив, та, що є спільного між героями саги та героями кельтської та грецької міфології.
По закінченню карантину запрошуємо вас до БІБЛІОТЕКИ, щоб поринути у старий з новими відтінками світ магії.

Цю книжку неодмінно захоче потримати в руках кожен фанат саги про Гаррі Поттера. Завдяки БІБЛІОТЕЦІ ти можеш взагалі не думати про видавничий цінник на неї – мерщій приходь до нас зразу після закінчення карантину!

_______________

*Джоан Ролінг. Гаррі Поттер: Історія магії. Велике ілюстроване видання – Ілюстрації: Кей Джим, Ролінґ Джоан, Селзнік Браян, Ґілл Олівія Ломенек, Ґрандпре Мері. – Переклад з англ. Віктора Морозова. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2019 – 256 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic