Для цієї книжки-засиналочки нині настав чи не найкращий час! Хтось із її найменших читачів живе поруч із залізницею або щодня ходить повз неї до садочка або на прогулянку, хтось має ще зовсім свіжі враження від мадрівки до бабусі чи до засніжених Карпат. Нарешті, серед нас є й ті малята, яким пощастило на Різдво разом з батьками об’їхати увесь Київ на ексклюзивному святковому поїзді із справжнім паровозом 🙂 Перевірено: величезні хмари диму й пари, бадьорий гудок та яскраві червоні колеса, які жваво й весело крутяться, одразу викликають море позитивних емоцій і в дітей, і в дорослих!

Американський творчий дует – письменниця Шеррі Даскі Рінкер та художник-ілюстратор Том Ліхтенгелд – теж закохані у цю залізничну магію. Колискова з участю шумного й гуркітливого паровоза та вагонів може видатися комусь сміливою ідеєю, але тільки не для цих двох авторів. Адже у їхньому доробку вже є колискова для будівельного майданчика і важкої техніки, яка настільки всім сподобалася, що легко здобула престижну відзнаку – стала одним із бестселерів 2011 року за версією видання New York Times. Книжечка “Потяг-дрімотяг”, між іншим, виявилася ще успішнішою – у 2013 році вона не просто потрапила в цей престижний список, а й очолила його!

Відчуйте й Ви цю велику любов до залізничних машин – і людей, які щодня працюють на них 🙂 Адже авторам вдається без жодної знижки на дитячий вік, яскраво й захопливо розповісти про роботу залізниці, як вона є. Разом із своїми малими Ви неодмінно збагатите уяву й мислення – і незчуєтеся, як навчитеся, наприклад, розрізняти й правильно називати різні типи вантажних залізничних вагонів. А весела гра, яку затіяли звірятка просто на платформі станції із казковою назвою Дрімайлівка, не тільки потішить малих залізничників, а й дуже допоможе їм самим прибрати ввечері свої іграшки 🙂

Книжки Шеррі Даскі Рінкер та Тома Ліхтенгелда прийшли в Україну завдяки професійному вченому-біологові й палкому фанатові поетичних книжок для дітей Володимирові Чернишенку. Вже сама назва “Потяг-дрімотяг” – це найвищий перекладацький пілотаж, адже в оригіналі книжечка називається “Steam Train, Dream Train“!

Джерело зображення: artbooks.ua

Рінкер, Шеррі Даскі.
Потяг-Дрімотяг [Текст] / пер. з англ. В. Чернишенка ; худож. Т. Ліхтенгелд. – Київ : Артбукс, 2017. – 31 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic