English Singsing

Дитячий канал, на якому діти вчитимуть англійську за допомогою пісень, віршів та цікавих діалогів. Деякі пісні створені в реп-форматі. Усі відео чудово промальовані та озвучені. Тривалість відео не більше 3 хвилин. Тож такий формат вивчення англійської діти точно сприймуть залюбки!

Рівень мови – для початківців.

WOW ENGLISH TV 

Популярний канал для вивчення англійської. Ведучі каналу Стів та ворона Мегі у веселій та інтерактивній формі навчають малюків базових слів, граматиці, граються та загадують загадки. І все це в супроводі носія мови.
Використовується авторський Wow!Method комплексного вивчення мови.

Рівень мови – для початківців 4-9 років

Rock ‘N Learn

Розважальні та освітні відео для дітей. Перші слова англійською, відео для дошкільнят, веселі рими, улюблені пісні. На цьому каналі багато математика та пізнавальний відео іноземною мовою. Колекція, що містить більше 200 навчальних відео, поповнюється 1 раз на тиждень.

Окрім англійської на каналі є відео іспанською, корейською та іншими мовами світу.

Для дітей від 5 років.

Easy English

Популярний англомовний канал. Допоможе підтягнути граматику та збільшити словниковий запас. Відео зручно розподілені за темами та рівнями вивчення: від базових слів до поширених ідіом, від простих граматичних конструкцій до повсякденних діалогів.

Канал розрахований для дітей та дорослих рівня від beginner до upper-intermediate.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic