Ми у БІБЛІОТЕЦІ дуже полюбили творчість німецького дитячого письменника і художника-ілюстратора Александра Штеффенсмайєра і дуже хочемо поділитися з Вами новим бешкетним сюжетом про тварин з ферми на чолі із справжньою зіркою – коровою Лізелоттою.

На сторінках книжки-картинки “Лізелотта ховається” їй захотілося пограти в хованки з іншими мешканцями ферми. Великій Лізелотті годі було сховатися ні за вазоном з декоративною квіткою, ні в кабіні трактора.  Прийшлося їй залазити на дерево. Як їй це вдалося зробити – ніхто, на жаль, не бачив, хоча, безперечно, це було неймовірне видовище. Втім, як завжди у казках Александра Штеффенсмайєра, корова на дереві – це лише початок пригоди і веселого гармидеру, який зчинився на фермі. Кажуть, цього разу довелося рятувати не  тільки саму Лізелотту, а й усю команду рятувальників-аматорів, яка взялася спускати її на землю:) Запускайте відео, аби дізнатися, чому тоді, як ця веремія щасливо скінчилася, всі знову полізли дерево!

А тут – наша традиційна саморобка. Зробіть разом з дитиною кумедну рябу корову Лізелотту!

Штеффенсмайєр, Александр.
Лізелотта ховається [Текст] / пер. з нім. С. Колесник ; іл. авт. ; дизайн обкл. Т. С. Пархоменко. – Харків : Виват, 2016. – 25 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic