Одного осіннього дня Лев знайшов у своєму садку поранену Пташку. Поки він перев’язував зламане крило її зграя полетіла. Лев запропонував Пташці перезимувати у нього. Це стало початком прекрасної дружби.


«Лев і пташка» – це книга-картинка канадської письменниці та ілюстраторки Маріанни Дюбюк. Чудові, ніжні ілюстрації не просто прекрасно доповнюють книгу – вони запрошують і маленьких, і дорослих читачів пофантазувати про пташок, левів і про себе самих. Авторка зовсім не боїться не тільки сторінок без тексту – у неї просто посеред книжки зовсім білий-пребілий розворот. А втім, навіть малеча, що візьме книжечку до рук, легко й весело здогадається, що це означає 🙂

Птахи – дикі тварини, яких найлегше побачити будь-де, навіть у шумному мегаполісі. Розгляньте разом з дитиною ілюстрації, поміркуйте про пташине життя – від прильоту весною, виведення пташенят й до відльоту в теплі краї. А тоді вирушайте до на прогулянку до найближчого парку, щоб разом послухати їхній спів. Адже весна настала!

Мила, зворушлива історія Маріанни Дюбюк навчає цінувати радісні моменти життя. Це книга про любов, розлуку та радість зустрічі. А також , звичайно, про дружбу та щастя мати друга. Адже друг – це найкраще, що в тебе може бути, і найкраще, чим можеш бути ти.

Дюбюк, М.
Лев і пташка [Текст] / пер. з фр. Л. Кононовича ; іл. авт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – 75 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic