Друзі! На нашому сайті та у Facebook ви вже мали змогу почитати про віртуальні прогулянки музеями, ми радили вам деякі з них, перевірені на власному досвіді, але зараз хочемо поділитись крутим комбо!


Мова про додаток/сайт Google Arts & Culture, де зібрано абсолютно все! І це анітрохи не перебільшення! Що ж там цікавого?


Онлайн подорожі, статті про мистецтво, відомих (та не дуже) художників, скульпторів, архітекторів та безліч іншого!
Завдяки додатку можна роздивитись полотна у форматі AR, відкрити для себе культурну спадщину різних країн.


Ви можете зробити селфі та дізнатись, на якому з полотен зображено вашого двійника. Цікаво, а ви хоча б раз в житті запитували себе — як би виглядали мої картини, аби я був видатним митцем? Google Arts & Culture з легкістю зможете перетворити будь-яке ваше фото на полотна в стилі Ван Гога, Ворхола, Фріди Кало та інших. Не вірите? Дивіться самі!

Досліджуйте мистецтво за кольором. Дивно звучить? Картини знаних на весь світ художників розподілені за кольорами, можна не тільки роздивитись їх, але й почитати інформацію.

Цікавитесь модою? Тоді ви точно не зможете пройти повз біографії знаменитих особистостей таких як: Маноло Бланік, Вів’єн Вествуд, Александр Макквін, Крістобаль Баленсьяга… Перераховувати можна довго, але краще почитати самим!

Цікавлять винаходи? Вам знов-таки сюди! Природа та екосистема? Будь ласка!

Доповнена реальність, всесвіт Гаррі Поттера, захопливий та дивовижний світ динозаврів, супергерої, спорт, стріт-арт та безліч іншої, неймовірно цікавої інформації. І все це зібрано в одному місці!
Вам більше не доведеться блукати різними сайтами, відкривати безліч вкладок і плутатись у них. Зручний інтерфейс, як з комп’ютера, так і з телефону, можливість одразу перекласти текст, якщо не знаєте англійську. Оскільки інформація постійно оновлюється і її величезна кількість, щоб не загубити цікавий вам допис, краще одразу додати його до обраного, це швидко та зручно — суцільні переваги.

Тож не гайте часу і мерщій поринайте в захопливий світ цікавих фактів, подорожей та відкриттів!

P.S. Яким би безмежним не здавався Вам контент та функціонал онлайн-ресурсу Google Arts & Culture, справжнім поціновувачам візуальних мистецтв його рано чи пізно забракне. Відділ Art/Мистецтво нагадує про нові мистецтвознавчі дослідження та цікаві ілюстровані видання, які вже чекають на Вас після закінчення карантину 🙂

Категорії: Без категорії

Easysoftonic