Ця книжка – надзвичайно серйозний замах на Ваші найближчі читацькі плани. Здається, маємо безпрограшну комбінацію: київська старовина, шпигунські авантюри, чарівні дівчата й справжня дружба

Пропонуємо вашій увазі книгу української письменниці Наталії Довгопол “Шпигунки з притулку “Артеміда”” перепустка у світ гостросюжетних пригод, шпигунських місій і небезпечних мандрів, де кожен день – це випробування на сміливість і силу духу, а здатність працювати в команді є чи не єдиним шансом на спасіння.

1907 рік. В одному з київських театрів стається сутичка. Поважний австрійський пан прилюдно звинувачує хлопчика-посильного в крадіжці. Без тіні страху підліток викидає звинувачення, ще не підозрюючи, що це його перший іспит, запрошення в нове життя. Під зеленим картузом літній австрієць гер Фрідріх розгледів не лише перевдягнене дівчисько, а ще й потенційну вихованку для свого сирітського притулку – таємної школи “Артеміда”, де готують професійних шпигунок.

Шпигунки з притулку “Артеміда” [Текст] / Довгопол,Наталія ; дизайн. обкл. М. Присяжний. – Харків : Віват, 2019. – 303 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic