Ми спільно прочитали книжку “Томо та його Кит”*, створену письменницею Катериною Міхаліциною та художницею Оксаною Драчковською.

… Численним рибам, що живуть в океанській  глибині, дуже хочеться вражати одна одну коштовним блиском – точнісінько як люди, що носять діамантові та золоті прикраси. Але от біда – в океані дуже сутужно з блискучими діамантами. Щоб блищати, вони ризикують своїм зором і довго дивляться з-під води на сонце, аби зловити його відображення. 

Маленька рибка Томо глибоко нецікава цьому елітному клубові ефектних та сяючих підводних аристократів – її очі зовсім непоказні й не дають й крихти шляхетного блиску. Однак Томо звикла бачити й помічати набагато більше за них…

Й от нарешті одного дня до тієї підводної луки приплив справжній величезний Кит. Однак риби розчаровані – китові очі маленькі й не можуть блищати на сонці, точнісінько як очі Томо. Проте саме Томо й зуміла побачити в них щирість та прагнення стати другом…

Спільно прочитавши книжку, наші юні читачі взялися до саморобки – великого-превеликого Кита в синьому морі. Погляньте лишень, які красені!    


*Катерина Міхаліцина. Томо та його кит / Ілюстрації: Оксана Драчковська. – Харків: Крокус, 2019. – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic