Щастя – дуже особлива річ. Коли діти просять пояснити, що це таке, дуже багато хто з дорослих не може знайти потрібних слів або історій з життя. На двадцять п’ятому епізоді проєкту спільного читання “Казкові сніданки” їм на допомогу приходить творчий дует з Литви – письменниця Евеліна Дацюте та художниця-ілюстраторка Аушра Кюдулайте. Книжка-картинка “Щастя – це Лисичка” лагідно розповість про усі дивовижі, пов’язані із щастям. Наприклад, що заради нього треба щедро і від чистого серця віддавати щось дуже важливе й навіть незамінне для тебе. А щасливі дні можуть починатися погано і ще дуже довго не ставати кращими, аж поки не знайдеш свою власну потаємну стежку. А ще потрібно навчитися давати свободу й відпускати у великий світ тих, кого любиш. Щастя, зрештою, дуже непосидюче й мінливе, й легше всього бути щасливим, коли й сам змінюєшся…. Запрошуємо відкрити відеоролик і послухати чудову казку, натхненну “Маленьким принцем” Антуана Сент-Екзюпері:

А в цьому відео – наш традиційний майстер-клас. Зробіть так, щоб оранжева лисичка, про яку розповідає казка Евеліни Дацюте, поселилася у Вашій найулюбленішій книжці!

Дацюте, Е.
Щастя – це лисичка [Текст] / пер. з лит. В. Журби ; худож. А. Кюдулайте. – 1-е вид. – Чернівці : Книги-ХХІ, 2020. – 46 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic