У четвертому епізоді “Казкових сніданків” відбулося повернення до одної з найпопулярніших тем – безсоння. Що робити, коли настає ніч, але сон не приходить? Баранчику Расселу з однойменної книжки британського письменника та ілюстратора Роба Скоттона доводиться вдаватися до різних перевірених способів. На щастя, йому не спало на думку ставити на вуха решту поснулих баранів та овець, як вчинила на фермі корова Лізелотта в першому епізоді “Казкових сніданків” у новому сезоні.

На щастя для них, Рассел навчився рахувати більш ніж до шести мільйонів, і він заради засинання перераховує всі зірки на небі. Однак такий довжелезний ряд чисел, який він здолав, не приспав його. Лише тоді, коли він здогадався змінити об’єкт лічби, сон до баранчика таки прийшов. Що ж таке порахував Рассел, що занурило його в глибокий сон не тільки на решту ночі, а й на наступні півдня? Візьміть у нас у #БІБЛІОТЕКА книжку Роба Скоттона “Баранчик Рассел” і дізнайтеся!

Малюкам та їхнім батькам дуже сподобався придуманий автором кумедний і дуже-дуже пухнастий персонаж, який дуже нагадує велику білу хмарину на тоненьких ніжках. Після того, як всі разом прочитали книжку й переглянули ілюстрації, діти традиційно взялися до саморобки. Для білої вовни було використано ватні диски, для ніг і голови – кольоровий картон. Результат можна побачити на спільному фото.

У п’ятницю 12 жовтня об 11:00 новий епізод “Казкових сніданків”, не проґавте!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic