Книга Дмитра Карпачова “Як дати дитині все без грошей і зв’язків” спонукає читачів переосмислювати багато чого у власному, сімейному та колективному досвіді батьківства. Автор не обіцяє читачам легких шляхів, але прагне, щоб вони не втрачали час, силу та запал, прямуючи в хибному напрямку.


Коли важко знайти спільну мову з власною дитиною, успадковані від старшого покоління методи виховання можуть не спрацювати. Тому варто усвідомити, що лише цілеспрямовані зусилля допоможуть побудувати правильні відносини між дитиною і батьками. Зробити їх допоможе тренінг, який Дмитро Карпачов розрахував на 7 тижнів.

Книга містить багато питань, які вимагають від дорослих вдумливого самоспостереження та самоаналізу. Основа основ – усвідомлення й прийняття стійкої та стрункої системи цінностей, тому автор ставить перед читачами, зокрема, таке запитання: “Чого я прагну більше: щоб дитина поводилася так, як я хочу, чи щоб вона була щасливою?” Або таке: “Чиї інтереси я зараз захищаю насамперед: свої чи дитячі?” Також розглядаються такі теми, як правила для дитини, заборони у покараннях, гіперопіка, причини поганої поведінки та ін.

Цю книгу варто прочитати всім батькам, адже підняті в ній теми та розбір прикладів із виховного досвіду викладені просто й зрозуміло. Після її опрацювання вони будуть краще підготовленими, щоб підтримувати з дитиною здорові відносини завжди.

Як дати дитині все без грошей і зв’язків/Дмитро Карпачов – К.: “Агенція “ІРІО”, 2019. – 256 стор.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic