Перше вересня вже позаду, а це означає, що життя дуже багатьох дітей сильно змінилося. Тому БІБЛІОТЕКА вирішила відкрити п’ятий сезон проєкту спільного читання “Казкові сніданки” казкою, що розповідає про пригоду, в яку потрапила лялька Елла. Вона із малою школяркою Дейзі одного осіннього дня була гостею святкового шкільного ярмарку, а потім її ненароком забули біля прилавку з м’якими іграшками… Так Елла познайомилася з іншою дівчинкою, Софі, однокласницею Дейзі, а також з її улюбленими іграшками – лялькою Мією та ведмедиком Беррі, а ще з великою ватагою іграшкових мавпочок. Британська письменниця-казкарка Сюзанна Девідсон написала казку “Загублена лялька”, яка чудово допоможе батькам і дітям легше подолати стрес перших днів у школі, легше знайомитися і знаходити нових друзів. Запускайте відеоролик, щоб дізнатися, хто і як допоміг Еллі повернутися до Дейзі:

А в цьому відеороликові – наш традиційний майстер-клас за мотивами казки. Зробіть з кольорового паперу разом з дитиною яскраву ляльку Еллу:

Дивовижні історії для дівчаток [Текст] / переказ Л. Сімс, Л. Стоувела, С. Девідсон [та ін.] ; пер. з англ. О. Зозулі ; мал. М. Гордона, Л. Вонерт, Т. Говера [та ін.]. – Київ : Видавнича група “КМ-БУКС”, 2019. – 351 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic