Британський письменник та художник-ілюстратор Рассел Пантер (Russel Punter) відомий у себе на батьківщині як автор серії коміксів, які переповідають молодшим школярам найцікавіше з англійської та світової літературної класики. Дітям, що тільки-но навчилися читати, варто одразу дати можливість познайомитися з тим, чим захоплюються дорослі – переконаний він. Так з-під його пера та олівця вийшли графічні історії про пригоди Аліси в Країні Див, про трьох мушкетерів, про Робіна Гуда і доктора Джекіла й містера Гайда, про короля Артура та його лицарів, про Гамлета, принца данського, про нашестя марсіян, описане у “Війні світів” Герберта Уелса і навіть про графа Дракулу!

Створюючи історію про кмітливого юнгу Сема Сардинку, який зумів викрити підступного й зухвалого Пірата в масці, Рассел Пантер надихався класичними творами про морські піратські пригоди, насамперед хрестоматійним “Островом скарбів” Роберта Луїса Стівенсона. Попри те, що ця казкова оповідка адресована найменшим читачам, у ній вистачає морських солоних бризок і не менш солоного морського англійського гумору. Запускайте відеоролик, щоб разом віднайти та повернути вкрадений скарб:

А в цьому відеороликові – наша традиційна саморобка за мотивами прочитаної книжки. Сьогодні ми разом майструємо корабель у розбурханому морі!

Дивовижні історії для хлопчиків [Текст] / тексти Л. Слімс та Л. Стоуела ; пер. з англ. О. Зозулі ; іл. Т. Лалонда, К. Фокса, Е. Гамільтона [та ін.]. – Київ : Видавнича група “КМ-БУКС”, 2019. – 351 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic