На онлайн-зустрічі з членкинею Української медичної студентської асоціації Діаною Савіновою ми дізналися про те, що збереження здоров’я – по суті, дуже проста річ. З цим може впоратися кожен! Потрібно лише позбуватися шкідливих звичок і привчати себе до звичок корисних.

Власне, шкідливим та корисним звичкам і була присвячена наша розмова. Попри те, що нині ми загалом багато знаємо про правильні і неправильні дії з власним здоров’ям, з’ясувалося кілька яскравих і цікавих подробиць. Так, наприклад, щоденні сеанси фізичної активності не обов’язково мають бути тривалими й виснажливим – навіть одна або дві п’ятнадцятихвилинні фізкультурні паузи здатні змінити самопочуття та настрій на краще.

Спорт і фізична активність – не єдиний простий пункт програми нашого здоров’я, який буває складно виконати. Правильне харчування – теж ніби нескладна наука, але ж так складно вкластися в щоденну норму споживання цукру та солодощів – всього дві столові ложки (40 г). Не всі можуть привчити себе оцінювати обсяг спожитих з їжею калорій і відмовлятися від надто поживних смаколиків.

Далі ми дізналися, чому дуже корисно пити багато води. Але не всяка питна вода корисна – якщо випивати щодня навіть невелику пляшечку якого-небудь солодкого газованого напою, за рік можна набрати до семи кілограмів зайвої ваги!

Продовжуючи тему шкідливих звичок, ми згадали не тільки найвідоміші з них – вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління. Шкоди завдає також малорухомий спосіб життя, надмірне захоплення кавою і навіть неправильна поза при сидінні за робочим столом. Деталі – у відео:)

Тепер тема здоров’я – в топі всіх медіа через пандемію COVID 19 та карантинні обмеження в усьому світі та в Україні. Тому наприкінці зустрічі Діана Савінова нагадала найголовніші правила гігієни, покликані перешкодити поширенню інфекції.

Відеоролик про наший перший захід в онлайн-форматі ще трохи далекий від технічної досконалості:), але з самою інформацією, її доступністю та формою подачі, здається, все гаразд. Запрошуємо до перегляду!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic