Світитися радістю. Сімнадцятий епізод "Казкових сніданків" - про те, що перемагає нічну темряву

Визирнувши з будь-якого вікна, вдень чи вночі, взимку, навесні і влітку, ми обов’язково їх побачимо. Вуличні ліхтарі є настільки звичними на сучасних міських вулицях, що ми їх майже не помічаємо. Лишень тоді, як загаснув Ліхтар з однойменної казки Олега Чаклуна, що жив у міському парку й освітлював вечорами улюблений дитячий майданчик, усі зрозуміли, яким потрібним є його світло.

Казкова історія, яку ми спільно читали на сімнадцятому епізоді “Казкових сніданків”, може видатися занадто простенькою. Однак це не так – адже погаслий Ліхтар не засвітився б сам собою, скільки б діти цього не чекали. Для цього дітям як мінімум потрібно було сказати про цю проблему дорослим. А ще краще – поміркувати разом, як її можна вирішити. В казці Олега Чаклуна таке вирішення знайшлося; трохи часу й наполегливості – й Ліхтар знову засвітився!

На “Казкових сніданках” ми з нашими юними читачами переконалися, наскільки позитивними можуть бути навіть зовсім буденні речі. Але ж наші саморобки-ліхтарики ще кращі, ще позитивніші за найяскравіші вуличні ліхтарі! Гляньте лишень на фото – вони чудово покращують настрій!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *