У нас у БІБЛІОТЕЦІ вчора було дивовижне співпадіння – якраз на День Святого Миколая відбулося авторське читання казки про нього та про шлях, який долають його подарунки, аж поки потраплять під подушки дітям. Від дитячої письменниці Ганни Гороженко ми дізналися про пригоду, яка трапилась на одній засніженій галявині напередодні. На ній раптом з’явився рожевий єдинорог з пришпиленою запискою  “Яні від Святого Миколая”. Песик Кай зрадів знахідці і вже хотів досхочу погратися новою іграшкою, але його вірний друг котик Грей вчасно застеріг його – не можна брати нічого чужого, тим більше того, що належить Святому Миколаєві. У переддень свята можливе все, і благородні друзі не тільки побачили Миколая й передали загублений подарунок просто з лап у руки, а покаталися на його санях. Між іншим, це сані не прості, а дивовижні. Що в них є такого особливого? Відповідь на це питання – на сторінках книжки Ганни Гороженко “Кай, Грей і Рожевий Єдиноріг”, яку можна взяти у нас у БІБЛІОТЕЦІ.

Як з’ясувалося, казкарка припасла не тільки зимову, а й літню історію про Кая та Грея. Про що вона? Про чарівне перетворення зухвалих нечем у чемних та ввічливих звіряток. Прочитати її можна в книжці “Кай, Грей та Лісова фея”.

Обидві історії нашим маленьким читачам дуже сподобалися! Вони скористалися можливістю потримати у своїх руках того самого Рожевого Єдинорога, про якого йшлося в казці, а також зробити пам’ятне фото з ним та з чудовою авторкою Ганною Гороженко.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic