У ці дні настала пора представити читачеві цю незвичну книжку.

«Діточок багато» – це не просто антологія, збірка оповідань. Це присвята, зізнання в любові і повазі студентів своєму Вчителеві. Книжка містить студентські твори (етюди, оповідання, вірші тощо) написані на курсі «Основи літературної творчості» в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” . Протягом 20 років цей курс читав Сергій Іванюк: перший ректор університету, викладач , письменник, літературний критик.

Багато авторів збірки чудово знайомі читачеві БІБЛІОТЕКИ. Знайомі не лише за їх книжками , але й особисто. Адже ці молоді прекрасні письменники є великими нашими друзями. Часто і залюбки презентують у нас свої нові книжки. Тепер вони майстри слова, а в «Діточок багато» читач побачить початок літературного шляху улюблених письменників, їх становлення.

Голос Іванюка добре чути на сторінках книжки – у коментарях, що супроводжують текст, інтерв’ю. Відчуваються його настанови: написати гарний художній твір, людською мовою, цікаво і правдоподібно. І сам Сергій Іванюк (Сергій Оксеник) був великим Другом БІБЛІОТЕКИ та її читачів. Неодноразово відвідував і з презентаціями своїх книжок (трилогія «Лісом.Небом.Водою») , і як головний редактор популярного часопису для підлітків «Однокласник». З великою шаною та вдячність згадуємо Сергія Оксеника, який пішов з життя 26 квітня 2018 року. «Діточок багато» – книжка-натхнення для майбутніх авторів. Адже письменником чи письменницею може стати кожен, варто лише почати!

P.S. Бонус – фоторепортаж про зустріч із Сергієм Іванюком у БІБЛІОТЕЦІ 5 грудня 2013 року 🙂

Діточок багато. Збірка оповідань з курсу літературної творчості Сергія Іванюка. Упорядниця Олександра Сауляк. Передмова: Ростислав Семків, Мирослав Лаюк. – К.: Смолоскип, 2019. – 496 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic