Британський кіноактор Дональд Біссет в Україні більше відомий як письменник-казкар та художник-ілюстратор. З-під його пера та пензля вийшло безліч яскравих коротеньких історій, які розповідають малюкам про щось важливе й цікаве у дорослому житті.

Наприклад, казка “Про Поросятко, яке вчилося літати” розповідає про нездоланну, здавалося б, перешкоду, яка не дає поросяткові Ікару здійснити свою найпалкішу мрію – навчитися літати. Ікар не шукає легкого шляху, він не погоджується на пропозицію Чарівного Джерела перетворити його на пташку, він хоче залишитися самим собою!

Як же поросяткові піднятися в небо, коли навіть магія безсила? Дональд Біссет відповідає – повірити у власні сили й попросити допомоги у друзів. Жодна з пташок, у яких Ікар просив по одній пір’їнці, не відмовила йому, а команда найвірніших друзів була поруч у найважчу мить – коли потрібно було стрибнути з високої гори, покладаючись лише на власноруч змайстровані крила.

Здається, Ікарова мрія здійснилася не повністю. Хоча він і полетів, та літати все ж не навчився. Але він все одно щасливий і навіть може розділити своє щастя з мамою, друзями і Чарівним Джерелом. Запускайте відеоролик, щоб також доторкнутися до його щастя:

Поросятко Ікар не лише сміливе й наполегливе, але й майстровите, воно само зробило собі крила до польоту. Запрошуємо до майстер-класу за мотивами казки, щоправда, з кольорового паперу ми будемо робити не крила, а самого поросятка Ікара 🙂

Біссет, Доналд.
Про поросятко, яке вчилося літати [Текст] / худож. Я. Кернер-Вернер. – К. : АВІАЗ, 2011. – 10 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic