Зайченя Стриб – наш добрий давній знайомий. У третьому сезоні “Казкових сніданків” ми вже спільно читали казку про те, як він шукав собі друга. БІБЛІОТЕКА відкриває четвертий сезон проєкту новою історією про нього від творчого дуету з Німеччини – музиканта, дитячого письменника та продюсера Ульріха Маске та художниці Антьє Флад. Вона називається “Що полюбляють маленькі зайченята”.

… Тепер зайченя Стриб підріс та почав ходити до заячого дитячого садочка. Навіть його найменші вихованці увесь час зайняті чимось цікавим – вчаться рахувати смачні морквинки, щоб потім поділитися й поласувати ними, майструють капелюшки з лопухів, щодуху бігають за старшими зайченятами. Щоранку Стрибові треба зібратися й вирушити до садочка найкрасивішою стежкою в усьому лісі, а ввечері він спостерігає, як по маленьких зайченят приходять мами, і обіймає свою маму, щойно зустрічає її. У неділю Стриб не ходить до садочка, а радісно стрибає на татовому животі та ласує медом за сніданком…

Книжечка “Що полюбляють маленькі зайченята” – не тільки про ігри, обійми та ласощі. Вона непомітно знайомить малюків з такою дуже серйозною та дорослою штукою, як режим дня. Адже кожне маля більш за все на світі любить мріяти про те, як воно стає дорослим і великим, чи не так? Запускаймо ролик, щоб прочитати книжку і переконатися в цьому:)

А в цьому ролику наш традиційний майстер-клас. Зробіть разом із дитиною з кольорового паперу зайченя Стриба!

Маске, Ульріх.
Що полюбляють маленькі зайченята [Текст] : пер. з нім. / худож. А. Флад. – Харків : Віват, 2016. – 29 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic