Немає нічого незвичайного у тому, щоб в перші дні Нового року знімати зі стіни старий календар і вішати новий. Але 22 січня 2020 року, у день відкриття виставки фотопортретів, зроблених у рамках проєкту #ЩасливіОсобливі, ми переконалися, що може бути цілком інакше. Спочатку ідея зробити персональні календарі для родин, які виховують дітей з інвалідністю, з’явилася в голові засновниці громадської ініціативи Особливі Вікторії Панасюк. Незабаром ця ідея перетворилася на план дій, план дій став розкладом студійних фотосесій, й коли з відзнятим матеріалом попрацювали дизайнери та поліграфісти, стало зрозуміло, що самою лишень новорічною вечіркою із солодкими подарунками проєкт не закінчиться. Було вирішено зробити виставку й продемонструвати її на різних публічних локаціях. До 8 лютого виставка відбуватиметься у нас у БІБЛІОТЕЦІ.
Календарі, які отримали учасники проєкту – це не просто красива поліграфія, а й серйозний інструмент організації та планування часу. Мало що надихає з такою силою, як чисті сторінки календаря на рік, який щойно розпочався. Наприклад, у Вікторії Панасюк та всієї громадської ініціативи Особливі одразу ж з’явилися нові плани спільних дій з БІБЛІОТЕКОЮ. Один з цих планів ми одразу ж і втілили у життя й провели чудове шоу, в якому ілюзія (простіше кажучи, фокуси, серед яких, між іншим, немає жодного надто складного) чудово поєднана з гумором. Дякуємо маестрові Віталію за цікаву ідею та майстерне артистичне втілення!
Ось ніби звичайний собі настінний календар… Але він містить у собі багато позитивних емоцій 🙂 Дякуємо учасникам проєкту… … і в БІБЛІОТЕКИ було свої п’ять хвилин слави 🙂 Ілюзія – це не омана, це тільки гарний настрій Ось дивіться, такі знайомі з 90-х наперстки… Але спойлерів тут не буде! А тут невідомо як зникає монета Маестро Віталію, а Ви не боїтеся, що ілюзія стане масовою професією? А тут маестро Віталій всього за крок від свого таємничого зникнення Аплодисменти!