У нашому проєкті спільного читання “Казкові сніданки” настав час для знайомства з пташеням Чубчиком із казки Катерини Єгорушкіної “Чубчик у лісі”. Варто лишень поглянути на його портрет, намальований художницею-ілюстраторкою Оленою Власюк, щоб зрозуміти – в нього й справді дуже доречне ім’я та яскрава зовнішність 🙂

Цього ранку Чубчик вирушив на велику лісову прогулянку. Малий понад усе на світі хотів би знайти нових друзів, тому зовсім не боїться розмовляти із усіма лісовими мешканцями. Але серед них були й ті, хто неприховано подивився на Чубчика ласими очима, наміряючись з’їсти його на сніданок. Та він учасно згадав одну матусину пораду й уник великої біди. Що ж порадила йому мудра мама? Щоб дізнатися більше про Чубчикову родину та його нових друзів, запускайте відеоролик і слухайте казку:

А в цьому відео – наш традиційний майстер-клас за мотивами казки. Зробіть разом з дитиною яскраве пташеня Чубчика з кольорового паперу!

Єгорушкіна, К.
Чубчик у лісі [Текст] : книжка з віконцями / мал. О. Власюк. – Київ : Видавець ФО-П Недериця С. С. : Classica, 2019. – 10 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic