БІБЛІОТЕКА та BARABOOKA провели другу онлайн-зустріч у рамках проєкту “Всеукраїнський тиждень дитячого читання з BARABOOKA. Нашими гостями були дитячі письменниці Анна Третяк та Настя Музиченко. Як і під час учорашнього ефіру з Ольгою Купріян, з’ясувалося, що любов до читання у справжнього письменника починається з дитинства. Анна Третяк пригадала навіть свої нічні години з книжкою під ковдрою з ліхтариком 🙂
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/139638680_2932070493694595_1683976863006105645_o.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=_ZEVU6yJoNYAX9DujQR&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&tp=7&oh=02110004f9980dda1d71c5219a3d686a&oe=60817D1E)
Ми поговорили про увагу до деталей у тексті, про знаходження взаєморозуміння з художницями-ілюстраторками, про скорочення дистанції між письменниками та юними читачами. Розібралися із тим, як творче спілкування у рамках BARABOOKA сприяє написанню нових творів, а також із дітьми-читайликами та впертими нечитайками; із роллю особистого прикладі батьків у прищепленні любові до книжок. Наостанок почитали книжки вголос. Запускайте відео, щоб нічого не пропустити 🙂