У книжці-картинці “Більше за Всесвіт” українського дитячого письменника і художника-ілюстратора Віталія Бугари ми дізнаємося одну дивовижну річ про наш Всесвіт: усе, що нам здається дуже великим, виявляється дуже маленьким у порівнянні із ще більшими й більшими предметами, тваринами, планетами, галактиками. На початку мальованої історії ми знайомимося з дівчинкою Алісою, яка здається самій собі великою у порівнянні з кошеням Сонею. Але у порівнянні з татом Аліса – ще зовсім маля. У той же час великий та дужий тато, навіть з Алісою на плечах – малий у порівнянні із слоном у зоопарку, а слон видавався дрібним самому собі, коли сидів у кошику повітряної кулі, перелітаючи через височенні гори…

Джерело зображення: Книжкове море

Втім, книжечка Бугари не лише підкидає малюкам все нову й нову поживу для уяви, пропонуючи побачити на ілюстраціях перед щоразу більш великогабаритні істоти, предмети і навіть небесні тіла. Дуже швидко Аліса згадує про одну велику-превелику річ, яку годі виміряти навіть дуже величезними відстанями. Про що мова? Запускайте відео, аби дізнатися:

А в цьому відеоролику – наша традиційна саморобка. Цього разу це яскрава листівка-автомобільчик, яка допоможе малюкам висловити свою велику любов до тата чи до мами:

Бугара, В.
Більше за Всесвіт [Текст] / іл. В. Бугари, А. Бугари. – Київ : Маміно, 2018. – 21 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic