БІБЛІОТЕКА та BARABOOKA розпочали традиційний весняний Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Ми в БІБЛІОТЕЦІ твердо переконані, що коронавірусові потрібно давати асиметричну відповідь. Для цього ми поглиблюємо наше давнє партнерство з книжковою громадською ініціативою BARABOOKA, аби не залишати наших юних читачів без зустрічей з улюбленими письменниками.

Джерело зображення: behance.netПершою на онлайн-ефір завітала письменниця Ольга Купріян. Вона створює книжки для дітей різного віку – від найменших, яким адресовано “Беркиць проводжає дідуся” та “Мамонт”, до молодіжних “Солоних поцілунків” і “Щоденника Лоли”. За час, що минув від нашої попередньої онлайн-зустрічі, пані Ольга встигла долучитися до жанру дитячого історичного наукпопу – у видавництві “Портал” побачили світ її “Кісточка оливи” – белетризована розповідь про розселення греків у Північному Причорномор’ї у часи античності, і “Коляда з лицарями” – сюжет з життя українців у складі Великого князівства Литовського на початку ХV століття.

Говорили про те, як мамонтовий тренд у сучасному дитліті, започаткований книжкою “Мамонт”, підхопив і продовжив Сашко Дерманський у книжці “Нічийний хруль”, про майбутні приквели у рамках “бобрової” серії та про мрію написати повноформатний дорослий жіночий роман. З’ясували, що назву для нової книжки може придумати не автор, а редактор, критик і навіть простий читач, а натхнення дитячій письменниці найкраще ловити на дитячому ж таки майданчику. Запрошуємо до перегляду відео зустрічі:

Категорії: Без категорії

Easysoftonic