На жаль, через карантин ми всі були змушені відкласти свої плани, поїздки, подорожі, прогулянки на невизначений час. Але це не привід засмучуватися, бо у кожній ситуації слід шукати позитивні сторони!

Адже тепер у нас нарешті з’явився час зайнятись тим, що ми з вами частіше за все відкладали на якесь ефемерне “потім”. Нарешті можна почитати книги, перелік яких назбирався достатній, можна влаштувати кіномарафон чи зайнятись спортом, або ж згадати про хобі, що приносить вам задоволення і, звичайно ж, можна подорожувати!

Abiword HTML Document

Якраз про подорожі сьогодні й піде мова, а саме: про музеї України та всього світу.

Музеї України:

За першим посиланням можна онлайн відвідати сім музеїв України просто неба: Музей народної архітектури та побуту в Ужгороді, Музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” у Львові, Мамаєва Слобода у Києві, Національний музей народної архітектури та побуту України у Києві, Музей народної архітектури та побуду Середньої Наддніпрянщини у Переяслав-Хмельницькому, Резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині, та Запорізька Січ в Запоріжжі.
Зручний інтерфейс сайту допоможе вам з легкістю “пересуватись” територією обраного музею, а цікаві розповіді та коментарі онлайн екскурсовода якнайкраще доповнять вашу прогулянку.


Якщо ж перейти за цим посиланням , то тут вашій увазі буде представлено одразу двадцять вісім музеїв України, де вам також проведуть онлайн екскурсію, та розкажуть багато цікавого. А вже після завершення карантину, ви зможете відвідати їх, та побачити усі експонати наживо, а не з екранів комп’ютера.

Музеї світу:

Музей Ван Гога – Амстердам, Нідерланди
Якщо ви поціновувач творчості видатного нідерландського художника-постімпрессіоніста Вінсента Ван Гога, вам буде надзвичайно цікава ця екскурсія, на якій ви зможете зблизька роздивитись полотна митця, а їх у музеї зберігається понад двохсот!

Також у музеї представлені роботи його сучасників – Поля Гогена, Жоржа Сера, Клода Моне та інших. На жаль, цей тур музеєм не супроводжується коментарем, але навіть без цього він не стає менш цікавим та захопливим.

Музей Орсе – Париж, Франція
Музей Орсе вважається одним з найкращих у Парижі, це одна з найвизначніших та найвідвідуваніших пам’яток міста. Музей розташований у приміщенні колишнього вокзалу Орсе і являє собою одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису і скульптури кінця дев’ятнадцятого – початку двадцятого століття. Основу колекції становлять роботи імпресіоністів і постімпресіоністів.

Музей Соломона Гуггенхейма – Нью-Йорк, США
Музей мистецтва, створений меценатом і колекціонером Соломоном Гуггенхеймом – одне з найстаріших і найбільш відвідуваних зібрань сучасного мистецтва у світі. Спіральну будівлю музею спроектував знаменитий архітектор Френк Ллойд Райт. До речі, варто було “увійти” до музею, та поблукати його поверхами, одразу ж промайнула асоціація з “Українським Домом”, було б цікаво дізнатись, можливо у когось були такі самі думки!?
Відвідини цього музею потрібно починати, як і планував архітектор Френк Райт, з сьомого поверху, поступово спускаючись вниз, занурюючись у світ живопису, скульптури та декоративного мистецтва.

Лувр – Париж, Франція

Здається, немає жодного, хто хоча б раз не хотів відвідати Лувр, пройтись його залами, на власні очі побачити знамениту “Мону Лізу”, та доторкнутися до культурної спадщини людства. На цій екскурсії ви зможете відчути атмосферу музею, а прогулюючись поверхами величної споруди, роздивитись кращі твори мистецтва, а також експонати стародавніх цивілізацій. Ще один плюс онлайн екскурсії – вам не доведеться стояти в кілометрових чергах спочатку на вхід, а потім, майже до кожного експонату.


І наостанок, друзі, якщо ви вже були в якомусь з цих музеїв, діліться своїми враженнями в коментарях, буде цікаво почитати!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic