БІБЛІОТЕКА пропонує Вашій увазі історію, яка пояснить навіть найменшим, чому всі дорослі дуже цінують свої найяскравіші дитячі спогади.

Отже, був собі дідусь, який ніколи не знімав із голови свого капелюха, а робив це лише тоді, коли збирався йти спати і вішав його на настільну лампу біля свого ліжка. Так відбувалося кожного вечора. Аж до одного ранку, коли дідусь прокинувся, і побачив, що капелюх зник.

Поки старенький шукав свого капелюха, він знайшов п’ять речей, які на перший погляд ні з чим не були пов’язані. Але коли дідусь залишився наодинці, то пригадав, що колись у дитинстві мав ці речі, але виміняв їх на їжака. І тепер ці речі знову у нього, завдяки чому дідусь повернувся спогадами у дитинство.

Чи знайшов він капелюх, чи ні, ви дізнаєтеся наприкінці книжки – це буде несподіванка для всіх!  

Свен Нордквіст. Фото: Букмоль

Книгу написав надзвичайно популярний письменник та ілюстратор зі Швеції, сучасний класик дитячої літератури Свен Нордквіст. Над перекладом зі шведської мови працювала перекладач Галина Кирпа. Книга побачила світ у видавництві “Навчальна книга – Богдан”. Її буде цікаво прочитати Вашій малечі, вона сподобається дитині і принесе приємні хвилини за читанням у родинному колі!

Нордквіст, Свен.
Як дідусь шукав капелюха [Текст] : казка / пер. зі швед. Г. М. Кирпи ; іл. С. Нордквіста. – Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2018. – 24 с. 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic