Іван Андрусяк ніколи не напише і не порадить дітям якусь занудну книжку. У “Морськосвинському детективі” – лише правильні жанрові й тематичні орієнтири для тих, хто опановує самостійне читання

Гарних книг багато не буває, а особливо, коли це – цікавий та веселий детектив. Тим більше такий, що отримав відзнаку у номінації «Книга року для читачів 7+» рейтингу «Топ БараБука» та увійшов до списку Дитячої книги року ВВС News Україна 2020 року. Все це – про «Морськосвинський детектив» Івана Андрусяка. 

Чим же ж цікава ця книга? Найперше – своїм головним героєм. Справді, навіщо морочити голову малечі розповідями про роботу поліції та приватних розслідувачів, коли є значно елегантніший спосіб знаходити й викривати зловмисників?

В одному багатоквартирному будинку мешкає геніальний, славетний детектив Жерар. Ну, принаймні, він так про себе думає. Жерар – це… морський свин; і коли стаються таємні злочини, усі тварини з довколишніх будинків, ба навіть ті, що живуть на вулиці, неодмінно звертаються до нього. Але Жерар береться за справу тільки коли отримує смачненький гонорар.

До книги входить три ну дуууже заплутані справи. Тут ви дізнаєтесь, хто поцупив котячий сніданок, тікатимете від голодних хижаків, з’ясуєте геть усе про невідоме страшидло, яке лякає добрих тварин, досліджуватимете темні закапелки та поборете страхи, а найголовніше – навчитесь ловити зловмисників, застосовуючи дедукцію та логіку.

Доповнюють текст “Морськосвинського детективу” ілюстрації , майстерно й дотепно виконані Анною Майтою.

Пригоди, детектив, милі тварини, гумор, гарні ілюстрації – безпрограшний рецепт справжнього хіта дитячого читання. Ідеально підійде молодшим школярам в якості однієї з перших самостійно (або частково самостійно) прочитаних книжок.

Запрошуємо юних читачів та всіх охочих у яскравий, таємний та захоплюючий світ дитячого детективу.

Андрусяк, І. М.
Морськосвинський детектив [Текст] / іл. А. В. Майти. – Харків : Віват, 2020. – 94 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic