Майбутнє, безумовно, за цифровими технологіями. Це давно зрозуміли не тільки в нашій реальності, а й у казковому світі. Тому немає нічого дивного в тому, що Санта Клаус, коли йому потрібно було написати листа Дідові Морозові, сів за комп’ютер і зібрався відкрити свою електронну поштову скриньку. Проте цього разу щось пішло не так, і це виявилося гм… просто неможливо.

Історія про олдскульний поштовий обмін між Санта Клаусом та Дідом Морозом походить з книги Валерія Герланця та Галини Рогінської “Новорічні пригоди”

Поки казкові сисадміни чаклували над відновленням материнки та онлайн-конекту, Санта згадав про перевірений спосіб – сніговиків-поштарів. Завдяки ним не тільки вийшло відправити листа Дідові Морозові, але й почути кумедну пісеньку сніговиків-поштарів й навіть дізнатися, чим лікується у них застуда. Ну а наших юних читачів вийшло не тільки послухати веселу новорічну історію з книжки, яка так і називається – “Новорічні історії”, написали її Валерій Герланець і Галина Рогінська. На згадку про різдвяно-новорічний сезон-2018/2019 вони взяли з собою саморобку – смішного Діда Мороза, зробленого з… пляшечки з-під йогурту 🙂

Категорії: Без категорії

Easysoftonic