“Соня, яка не може заснути – це несправжня соня” – сказала маленькій Соні Мама-Соня. Однак мала мусила перепробувати багато способів відходу до сну – і мамин, і Лисиччин, і колискову Солов’я, і Равликову вечірню пробіжку в саду, і пораду Кажана повисіти вниз головою, і навіть улюблену м’яку іграшку, без якої годі заснути Ведмедеві. Й аж тоді, як усі тварини поснули, маленькій Соні спало на думку… Перегляньте наше відео та дізнайтеся, що врешті-решт сталося з нею, коли всі способи заснути було вичерпано!

Історії про звірят, які ніяк не можуть вчасно заснути – не новина в нашому проєкті “Казкові сніданки”. Книжка письменниці Забіне Больман та художниці Керстін Шьоне, яку ми спільно читали нині, лагідно говорить про те, що чужий життєвий досвід може й не допомогти. Щоб досягти мети по-своєму, інколи варто перестати перейматися, що про тебе й твою поведінку скажуть інші.

Зробіть разом із дитиною яскраву Лисичку – одну з дійових осіб казки Забіне Больман. Про потрібні матеріали та порядок дій – у нашому другому відеоролику.

Больман, Забіне.
Соня, яка не може заснути [Текст] / пер. з англ. С. Колесник ; іл. К. Шьоне. – Харків : Віват, 2016. – 25 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic