Пропонуємо Вашій увазі книгу “Де моя мама?” яскравого дуету письменниці Джулії Дональдсон та художника Акселя Шеффлера який, мабуть, Вам уже відомий за книгою “Ґруффало”. Зазвичай авторка, беручись за перо, уже знає, як прокласти шлях до сердець своїх дорослих і найменших читачів.

Так, очікування справджуються – знову неймовірна пригода у лісі, знову неперевершений англійський гумор, знову Ваш малюк тішиться сюжетом і розгляданням ілюстрацій.

Книга розповідає зворушливу історію з елементами веселого квесту. Мавпочка в джунглях загубила свою маму, а Метелик зголосився допомогти її розшукати. Але чи зможе новий помічник знайти її маму? Адже це не так просто, як здається, – у джунглях багато різних мам і кожна має щось схоже з мамою мавпеняти.

В книзі просто розкішні ілюстрації, їх хочеться роздивлятися знову і знову. Вони чудово передають емоції героїв, приваблюють яскравими кольорами та дотепними деталями.

——————

Дональдсон Джулія. Де моя мама? : Вірші. Джулія Дональдсон, перекл. з англ.: В. Морозов. – ілл.: Аксел Шеффлер. – Х.: Читаріум, 2017 – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic