Художниця-ілюстраторка та авторка книжкової серії про віслюка-дівчинку Евеліну Улла Мермеєр говорить про себе, що придумує й малює різні картинки та сюжети відтоді, як навчилася тримати олівець в руках. Вона народилася й починала свій творчий шлях у німецькому місті Бремені, добре відомою навіть найменшим за казкою братів Грімм “Бременські музиканти”. Пам’ятник її персонажам, серед яких є Віслюк, стоїть у самісінькому центрі міста, поруч з ратушею, і є туристичною визитівкою Бремена. Тому закономірно, що Улла Мермеєр пише книжки саме про віслючиху Евеліну:)

Історія про подорож відважної Евеліни на Південний полюс на повітряній кулі здатна збентежити багатьох дорослих. Але її авторка зосереждується не на фактах з повітроплавання та з життя тварин в Антарктиці. Її цікавить весь спектр емоцій, пов’язаних із далекою мандрівкою: здивування, уважність, захоплення, розгубленість, вдячність, сум та радість повернення додому. Зануртеся разом із дитиною у світ фантазії та дружби, спільно читаючи книжку, запускайте відеоролик:

В наступному відеороликові – майстер-клас за мотивами книжки. Зробіть разом із дитиною пінгвіна з кольорового картону та паперу!

Мерсмеєр, Улла.
Відважна Евеліна на Південному полюсі [Текст] / пер. з англ. С. Колесник ; дизайн обкл. О. В. Дзюба. – Харків : Віват, 2016. – 31 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic