Пропонуємо Вашій увазі серію книг “Шукай і знаходь” видавництва “Читаріум”,  авторів Тьєррі Лаваля і Янна Кувена. Книги, мабуть, сподобаються всім без винятку маленьким дослідникам.

Прекрасно і з любов’ю намальовані ілюстрації полонять Вашу увагу і не відпустять до тих пір, поки не знайдете всіх:  людей, тварин або речі  на розворотах цих нестандартних книг. 

В книзі “Шукай і знаходь. Тварини”  кожний розворот присвячений різним видам живих істот: птахам, рибам, ссавцям, рептиліям та амфібіям, комахам та павукоподібним. На її сторінках Ви знайдете броненосця, бізона, качкодзьоба, червоного тегу та ще багато цікавих істот. Також книга допоможе в тренуванні уваги  та вивченні ще невідомих видів тварин.

Наступний пізнавальний віммельбух з цієї серії — “Шукай і знаходь. У місті”  Шукай і знаходь хмарочоси та музеї, пожежні машини та таксі, театри та супермаркети, каруселі та дитячі садки! Звісно, дорослим, мабуть, потрібно буде пояснити малюкам що таке, сонячні батареї чи транспортна розв’язка, а це означає, що цікаве і веселе дозвілля гарантоване.

Звісно, дітей зацікавить ще одна книга з цієї серії — “Шукай і знаходь. У часи динозаврів”. Це просто неймовірна книжка для маленьких любителів динозаврів.   Доволі реалістичні ілюстрації, кожен вид підписаний. З книги діти разом з батьками дізнаються, які тварини жили до того, як з’явились динозаври, якими були перші динозаври та які тварини стали наступниками динозаврів.

Розвивайте увагу, фантазію та словниковий запас.  Грайте, вивчайте нові назви та пізнавайте навколишній світ з серією книг “Шукай і знаходь”.

Ляваль, Т.
Шукай і знаходь. У місті [Текст] / пер. з фр. Н. Якубовської. – Харків : Читаріум, 2017. – 11 с.

Ляваль, Т.
Шукай і знаходь. У часи динозаврів [Текст] / пер. з фр. Н. Якубовської. – Харків : Читаріум, 2017. – 11 с.

Ляваль, Т.
Шукай і знаходь. Тварини [Текст] / пер. з фр. В. Григор’єва. – Харків : Читаріум, 2018. – 11 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic