Чутки, стереотипи, легенди і стереотипи мають право на існування майже в усіх сферах нашого життя. Але все ж є винятки, де будь-які вигадки або неточності неприйнятні. Одним з таких винятків є все, що стосується здоров’я.

Правила харчування та причини зайвої ваги,  фізичні навантаження та заняття спортом, гігієна та інфекційні захворювання, статеве дозрівання та безпечний секс, загроза СНІДу, наркотичної, тютюнової та алкогольної залежності, психологічна допомога при депресіях – право на достовірну та достатню інформацію щодо всього цього підлітки мають нарівні з дорослими. Тому сучасним медикам потрібно вміти не тільки лікувати хвороби, а й розповідати на публіку про те, як ними не хворіти:) Наші гості – представники Ukrainian Medical Students’ Association починають практику таких публічних виступів ще із студентської лави.

Майбутні лікарі на зустрічі із школярами 9-10 класів відверто поговорили про все, що стосується підліткового здоров’я, включно з безпечними сексом та впливом наркотиків на психіку. Зустріч вийшла корисною та цікавою, а завершилася вона спільним фото:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic