БІБЛІОТЕКА запрошує на знайомство із скунсом-детективом Флечером та його командою

Обожнюєте детективні пригоди? Тоді кумедні історії про скунса-розбишаку Флечера саме для вас, адже від розслідує чимало таємних злочинів і повсякчас потрапляє у всілякі халепи.

У детективному агентстві на задвірках ресторану «Дикий Лось» підозріла тиша. Благородний скунс Флетчер розуміє, що у нього нова справа – таємне зникнення секретарки Хлої і вірного помічника Олафа. Головний підозрюваний, звичайно, огидний кіт Рррасбо.

Кмітливий детектив Флечер разом із своїм незамінним помічником Тео поведе читачів моторошними трубами у пошуках викрадача тварин і влаштує неабиякий переполох.

Знайдіть на цьому фото з Франкфуртської книжкової ярмарки скунса Флечера та його творців – авторку Антьє Ціллат та художника-ілюстратора Яна Бірка 🙂 Зображення: dtv.de.

Творчий дует з Німеччини – письменниця Антьє Ціллат та ілюстратор Ян Бірк об’єднали свої зусилля і створили неперевершену серію книг із цікавим змістом та чудовими ілюстраціями, яка, між іншим, отримала відзнаку найавторитетнішого німецькомовного журналу Spiegel. «Ох, у трубах переполох» – перший епізод з неї, який побачив світ в українському перекладі Єлени Даскал.

Поринь у світ детективних пригод разом із чарівним, незрівнянним і дотепним детективом Флечером.

Ціллат, А.
Флечер. Ох, у трубах переполох [Текст] / пер. з нім. Є. Даскал ; худож. Я. Бірк. – Харків : Віват, 2019. – 143 с.

Ціллат, А.
Флечер. Діло, що смерділо [Текст] / пер. з нім. Є. Даскал ; іл. Я. Бірка. – Харків : Віват, 2019. – 127 с.

Ціллат, А.
Флечер. Брехуни, гайда сюди! [Текст] / пер. з нім. Є. Даскал ; худож. Я. Бірк. – Харків : Віват, 2020. – 143 с.

Ціллат, А.
Флечер. Ніс-інформатор і смердогармата [Текст] / пер. з нім. Є. Даскал ; худож. Я. Бірк. – Харків : Віват, 2020. – 138 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic