5 червня у БІБЛІОТЕЦІ офіційно стартував сезон на нашій бібліотечній терасі. Завдяки літературній агенції Барабука та гурткові літературної творчості “Написатор” ми розпочали з презентації по-справжньому унікальної книжки. Збірку малої прози “Столітня бібліотека” створили юні гуртківці, які опановували мистецтво слова у стінах БІБЛІОТЕКИ. Попри юний вік авторів, книжка зроблена цілком по-дорослому – з яскравою обкладинкою, влучними й лаконічними ілюстраціями, різножанровими розповідями, дуже зненацькими поворотами сюжету й описаними локаціями. Ми, бібліотекарі, мали нагоду оцінити, наскільки письменники можуть бути уважними й проникливими – тут і детальний опис нашого приміщення – ясна річ, у гостросюжетно-фантастичному контексті :), і живі згадки про тимчасові, проте досить дошкульні незручності під час наших ремонтів, і творча атмосфера в наших читальних залах. Нам приємно, що деякі читачі настільки зжилися з БІБЛІОТЕКОЮ, що вона їм сниться у фантасмагоричних і зовсім анітрохи не кошмарних снах. Запрошуємо за кілька тижнів узяти й собі на формуляр “Столітню бібліотеку”!

Добре написана, проілюстрована й зверстана книжка – це дуже добре. Але книжка з яскравою презентацією у незвичайному місці, зі смаколиками й творчими активностями, у веселій та дружній атмосфері – це взагалі супер! Як і належить, зібралися всі причетні: гуртківці “Написатора”, їхня керівниця письменниця Галина Ткачук, інша дитяча письменниця Анна Третяк, яка в цій книжці виступила у дещо незвичному амплуа художниці-ілюстраторки, творчий колектив журналу “Однокласник”, який допоміг із дизайном і версткою, друзі й батьки. Юні автори відповіли на різні каверзні питання щодо книжки від ведучої, від БІБЛІОТЕКИ і від гостей, а ще кожен з них мав одним словом схарактеризувати її, тобто книжку 🙂 Характеристики вийшли дуже влучними, хоча інколи цілковито протилежними – частину з них, власне, й відтворено у заголовку цього допису. Запрошуємо на перегляд фотозвіту!

Тут можна було щось намалювати та/або розмалювати
Ми починаємо. Автори розташувалися півколом, а Галина Ткачук вже от-от візьме мікрофон у свої руки 🙂
Ці три крісла на сцені поставлено не просто так…
Ми таким чином робили щось середнє між прес-конференцією та “швидкими побаченнями”. Ось тут Анна Третяк розповідає, як вона збирала авторські побажання щодо ілюстрацій
Запитання із залу. Зокрема, читачів традиційно цікавлять деталі творчого процесу
Це фото відобразило момент всезагального зосередження
А тут – навпаки, жвава динаміка
Саме той момент, коли запитання із залу змушує взятися за голову:)
Категорії: Без категорії

Easysoftonic