Спонтанний прояв доброти – це не тільки несподівані подарунки, а й нові позитивні враження. Тому ми в БІБЛІОТЕЦІ відзначили день спонтанного прояву доброту знайомством  з книжкою Лани Ра (Світлани Конощук) “Як розвеселити Самотність” та з однойменним анімаційним фільмом за її сценарієм.

Коли Самотність гостює в чиємось занадто довго, непроханим гостем підкрадається сум. Весела та енергійна конячка Камелія сумувати не звикла, тому одразу починає діяти. Проте знайти й розвеселити Самотність виявилося зовсім нелегким завданням. І не  тільки тому, що довелося довго мандрувати снігами, горами й пустелями та іншими непривітними місцями. Камелія ніколи б не домоглася свого. якби не знайшла нових друзів і не залучила їх до своєї подорожі 🙂

Школярі на зустрічі з письменницею Ланою Ра (Світланою Конощук) та її сином, актором Євгеном Конощуком розказали про свої способи розвеселити самотність – піти на прогулянку, помалювати, послухати музику, переглянути фільм, пограти в шахи, погладити кота, з’їсти щось смачненьке тощо. Ці варіанти непогані, але Лана Ра та її анімаційна команда зі студії “Новаторфільм” знають рішення, яке гарантовано змусить забути про нудну самотність. Треба лишень почати знімати нове кіно! У знімальній групі навіть короткого анімаційного фільму зазвичай працюють не менше двадцяти людей, які буквально щодня мають купу цікавих творчих завдань. Наприклад, аніматори не один день морочилися із сценою, коли шафа жадібного Кабанця  розвалюється на друзки – зате наші глядачі оцінили, наскільки це було феєрично:) І так з усім – персонажами, декораціями, освітленням, зйомкою,монтажем, озвучкою, звукорежисурою,  музикою, титрами тощо.

Хоча професійне анімаційне кіно – дуже непроста справа, це не означає, що створення анімаційних фільмів недоступне для дітей. Починати можна навіть з любительською фотокамерою, комп’ютером, настільною лампою та з персонажами, вирізаними із кольорового паперу. Втім, зйомки власної анімації – далеко не єдиний спосіб спільними розвеселити Самотність. Можна співати в хорі, танцювати в ансамблі, колективно працювати над настінним розписом… Для наших читачів доступний ще один безвідмовний спосіб – читати книжки і ділитися враженнями в Букстаграмі.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic