Британська дитяча авторка та художниця-ілюстраторка Кароліна Рабей винаходить свій новий спосіб розповісти найменшим про казкові пригоди книжок у бібліотеці. Родзинка її казки “Історія однієї книжки”, яку ми спільно читатимемо на четвертому епізоді п’ятого сезону проєкту “Казкові сніданки” – це те, що кожна бібліотечна книжка, крім назви на обкладинці, має потаємне власне ім’я, як у людей чи тварин. Так, ілюстрований довідник “Світ птахів” зветься Стівом, книжка-картинка “Сто фактів про космос” має ім’я Кейті, книжка-головоломка “Шалена математика” – це насправді Марта, а путівник містом Париж – це Поль. І тільки майже забутий читачами й бібліотекарями томик, якого всі інші книжки звуть ім’ям Дасті, навіть не знає, про що в ньому написано… Запускайте відеоролик, щоб дізнатися, хто допоміг йому з’ясувати це:

А в цьому відео – наша традиційна саморобка за мотивами казки. Додайте яскравості Вашому читанню, зробивши разом з дитиною чудову закладинку – динозавра з кольорового паперу!

“Історія однієї книжки” – не єдина казка про пригоди, що трапилися у бібліотеці. Ось тут читайте про книжку “Дракон у бібліотеці”, створену британською авторкою та художницею Луї Стовелл,

Рабей, К.
Історія однієї книжки [Текст] / пер. з англ. М. Александрович ; іл. авт. – Київ : #книголав, 2020. – 25 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic